V neděli 18. listopadu od 14:00 do 15:00 ve Skautském institut na Staroměstském náměstí!
Rychlé šípy slaví 80. let, ale jejich příběhy nestárnou! Přijďte si poslechnout se svými dětmi jeden z těch nejklasičtějších – ze Záhady Hlavolamu bude číst Václav Marhoul, člen Divadla Sklep. “Do života mě v dětství asi nejvíc formovaly dvě věci: skautský oddíl a Jaroslav Foglar”, prohlásil režisér, herec, producent, skaut a velký obdivovatel Jaroslava Foglara.
Vstupné je dobrovolné – přispějte tím, že si koupíte jednu z nejslavnějších hlášek svého oblíbeného rychlošípáka ve formě placky.
Po skončení čtení se budete moci vydat hledat Rychlé šípy do staré Prahy, k této hře dostanete na místě bližší indicie.
Akce je součástí #RokRychlychSipu – oslav 80. výročí od prvního vydání legendárního komiksu.