Obnova skautské klubovny na Hanspaulce po požáru

Po ničivém požáru se středisko obrátilo na veřejnost s prosbou o pomoc s obnovou klubovny.

Projekt získal 1 013 713 Kč! Během jediného roku tak mohou skauti opět využívat zázemí vlastní klubovny!

Hanspaulka

Pohotová realizace sbírky

Za obrovským úspěchem sbírkového projektu stojí hlavně pohotovost a komunikace s veřejností.

Sbírka byla odstartována okamžitě.

V rychlém sledu pak následovalo vypracování projektu, podání žádostí dotčeným orgánům stavebního řízení, fundraising

Již v květnu mělo středisko zajištěné stavební povolení a zahájilo výstavbu.

Zpracovaný projekt klubovny zahrnuje vlastní budovu klubovny v původním rozsahu, venkovní pergolu a rekonstrukci sociálního zařízení.

• Bezprostředně po požáru 15. 9. 2019

15.9.2019