Skautská jurta - nový domov skautů z Loučné nad Desnou

V roce 2020 jsme založili oddíl v Loučné nad Desnou, kde skautování nemělo žádnou tradici. Za 2 roky fungování jsme zcela naplnili kapacity (přes 35 dětí + 10 vedoucích), ale kvůli rychlému růstu nemáme odpovídající zázemí pro družinové schůzky. V obci bohužel není prostor, kde by mohla „kamenná“ klubovna vzniknout. Tak jsme se rozhodli, že si ji postavíme sami.

Loučná

Jurta má mít průměr 7 metrů, což je zhruba 38,5 metrů čtverečních.

Cílová částka v této kampani je 300 000,-Kč, přičemž Skautská nadace Jaroslava Foglara nám přidá ke každému daru polovinu darované částky .

Přispěním 5000,-Kč můžeme tedy vybudovat 1 metr čtvereční Skautské jurty.

Budeme Vám vděční za jakoukoliv pomoc.