Nová klubovna pro mníšecké skauty

Hrubá stavba je pod střechou a doplněná jsou již i okna. Během jara by mělo být dokončeno zateplení střechy, vnitřní omítky, doufejme, že vyjde rozpočet i na pokládku podlah. Výhledově bude mníšecké trápit "už jen" poslední velká položka - a tou je zateplení a vnější omítky celé stavby.

Cílová rovinka je na dohled...

Nový objekt nabídne dvě společenské místnosti, větší klubovna má výměnu 35 m2, menší s plochou 23m2 dovoluje jednoduchou úpravu. Pojízdná stěna otevře prostor směrem k pozemku a rozšíří užinou plochu.  Pozemek doplní dětské hřiště a ohniště.

Mníšek zima
klubovna interiér

Fandíte skautům v Mníšku?

Pomoc dokončit stavbu vlastní klubovny můžete i finančním darem!

Pohled do interiéru "velké klubovny". Klubovna bude vybavena malou kuchyňkou a sociálním zázemím, bude možné v ní pohodlně i přespávat.

Projekt počítá také se zázemím pro uložení kompletního vybavení na tábory a výpravy.

Mníšek zima