Skautská klubovna v Moravských Budějovicích

Díky vaší pomoci v loňské sbírce má středisko detailní projektovou dokumentaci pro provedení stavby. V letošním roce by sbírka mohla doplnit vlastní zdroje do dotace od MŠMT.

Mor budejovice

Na místě starého likusového objektu vznikne nová zděná klubovna s užitným podkrovím, ve kterém budou 2 velké klubovny a naváže na stávající zděnou přístavbu z roku 2014.

Nový zděný objekt s užitným podkrovím bude mít v přízemí kuchyni, bezbariérové WC, sklad a klubovnu. V podkroví budou 2 velké klubovny, čítárna a WC. Nová budova přímo naváže na stávající zděnou přístavbu z roku 2014, ve které se nachází 2 klubovny a WC. Celý objekt bude kopírovat rozměry stávajícího půdorysu, který je na pozemku ve vlastnictví skautského střediska.