Projektová dokumentace pro skautský dům v Českém Krumlově

Českokrumlovští skauti dostali od města Český Krumlov darem dům s pozemkem v bývalých kasárnách ve Vyšném v CHKO Blanský les. Jedná se o budovu, která byla strážnicí a která pro to, aby mohla sloužit svému novému účelu potřebuje rekonstrukci.

Krumlov

Skautský dům umožní nabídnout více dětem, aby mohly vyrůst ve skautu. Zájemců je hodně a současné klubovny, které mají krumlovští skauti v pronájmu od města na Chvalšinské ulici a v budově radnice již nestačí.

Krumlov taky

Dary navýší Skautská nadace Jaroslava Foglara o polovinu!