Nové klubovny v Rakovníku

Skauti v Rakovníku získali šanci výhodného pronájmu suterénních prostor v místní Masarykově nemocnici. Po dočasných prostorech to je šance na skutečnou skautskou klubovnu, kterou je potřeba nejdéle do října zprovoznit. Záměrem sbírky bylo získat 70 000 Kč na základ rozpočtu pro opravy a vybavení a byl splněn!

rakovník

Kus dobře odvedené práce

V prostorách bylo nutné oklepat a znovu nahodit část omítek zasažených vlhkostí a plísněmi. Některé stěny zůstanou jako pohledové cihelné, všechny ostatní sjednotí štuk. Podlahy byly vyrovnány a položena nová lina a koberce. Byla také nutná výměna trojích dveří.

Hygienické zázemí dispozičně vyhovuje, ale bylo potřeba doplnit, popřípadě vyměnit toalety a kohoutky. Stávající osvětlení bylo převážně zachováno. Doplněny byly vypínače a zásuvky.

Klubovna je vybavena základním nábytkem – botníky, stoly, věšáky, skříněmi a provizorní kuchyňkou.

Poděkování dárcům zde:

xx