​​Symbolickou tečkou za prohl​í​dkami bytu Jaroslava Foglara byla počátkem června návštěva herců z divadla Sklep.  ​
“Ještě před Listopadem přišel Jestřáb na naši bes​í​dku do divadla. J​á z toho byla strašně vzru​šen​á. Četla jsem všechny jeho knížky”, vzpomínala herečka Eva Holubova u Jestřábova pracovního stolu.
“Zkusíme oprášit nějakou naši scénku, když mají  Šípáci letos tak krásné výročí “, rezolutně prohlásil David Vávra, “ale něco většího chystáme až na to jejich 100. výročí. Můžete už zamluvit zase Lucernu jako to bylo k Jestřábovým 90. narozeninám”.
“Já si maluji pruhy punčocháčů Haha Bimbi rovnou na nohách a pak mám několik dní proužkatý nohy “, natěšeně dodala Eva Holubová. Ta měla slzy v očích, když na závěr návštěvy symbolicky zamykala Foglarův byt.
 
foto:SNJF

Přidejte se k ostatním, kteří odebírají náš pravidlený informační email.

Shrnutí novinek, upozornění na nové výzvy a programy nadace. 

Děkujeme za důvěru! Pokud máte nějaký dotaz, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme pěkný den.