Skautská nadace Jaroslava Foglara vyhlašuje u příležitosti roku Rychlých šípů grantovou výzvu pro divadelníky zaměřené na dětského diváka na vytvoření loutkového představení a jeho následnou produkci na motivy  kreslených příběhů Rychlých šípů Jaroslava Foglara.

Grant je určen souborům i jednotlivcům uvádějící loutková představení mimo stálé scény v kamenných divadlech. Výše grantu je 25 000 Kč a autorská práva k seriálu Rychlé šípy pro toto představení. Grant je určen jednomu vítězi výběrového řízení.

Termín pro podání žádosti je 13. 4. 2018, výběr vítěze do 30. 4. 2018. Předpokládané uvedení představení v období červenec – říjen 2018.

Kontaktní osoba: Roman Šantora, fondfoglar@skautskanadace.cz

Osnova k sepsáni projektu SNJF loutkové představení Rychlé šípy

 

Přidejte se k ostatním, kteří odebírají náš pravidlený informační email.

Shrnutí novinek, upozornění na nové výzvy a programy nadace. 

Děkujeme za důvěru! Pokud máte nějaký dotaz, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme pěkný den.