Co by si přáli Rychlé šípy k narozeninám? Je přece nad slunce jasné, že pro sebe nic! Nejlepším dárkem by pro ně bylo, kdyby se pomohlo těm, kdo na to sami nestačí. A proto si vybrali skauty z Mostu.

Během roku 2016 se mostečtí skauti dozvěděli, že musí opustit svou klubovnu, kde se scházeli dlouhých 18 let.
Naštěstí se našlo řešení. Mostečtí skauti si vzali půjčku a koupili vlastní dům. Vejdou se do něj nejen všechny oddíly, ale i výpravy skautů odjinud.
Skauti se pustili do práce a novou klubovnu brzy zvelebili a zabydleli. Teď dělají všechno pro to, aby co nejdřív splatili půjčku. Máte-li v sobě něco z Mirka Dušína, nerozpakujte se udělat dobrý skutek a pomozte jim! Děkujeme vám.

Všechny informace a podrobnosti najdete na Rychlesipy80.
#HledaSeMirekDusin #PiseFoglar #KresliFischer