Modrá vstupenka základní

Benefiční představení na podporu obnovy a výstavby skautských kluboven.

Sklad Dar nadaci Cena celkem
48 ks 210 Kč 400 Kč

Pojďte se s námi ponořit do dobrodružného pátrání po obřích trilobitech v opuštěných lomech za městem. Ve středu 26. června 2024 mohou herci v brněnském divadle Polárka hrát představení Dobrodružství v Zemi nikoho podle románu J. Foglara jen pro vás. Zcela netradičně v první půli představení diváci sedí na jevišti a děj se naopak odehrává v hledišti, v druhé půli si to vymění, ale ani pak divadlo opravdu nenudí ani dospělé ani dnešní dospívající.

Divadelní hra je určena dětem od 9 let, ale užijí si ji i dospělí.

Předpokládaný čas představení je 17 h až 19 h, ale prostory divadla budou pro vás k dispozici i po jeho konci. Vzhledem k večernímu času vám ve foyer nabídneme občerstvení pro děti i dospělé. Plánujeme zde mít také malý stánek, kde by si nadšení diváci mohli koupit knihy či drobné předměty s foglarovskou tematikou. K dispozici vám bude také náš foglarovský expert, který zodpoví všechny zvědavé dotazy, jako například, kde se vzalo slovo plantážníci. A jako nevšední zážitek, zejména pro mladší účastníky, uspořádáme na místě i malou dražbu sbírkových předmětů vázaných na osobnost a dílo J. Foglara.

Peníze, které SNJF z akce získá, půjdou na obnovu či výstavbu skautských kluboven. Můžete tak spojit příjemné s užitečným. Tím, že si zavzpomínáte na čas svého dětství podpoříte dnešní děti, které v řadě míst ČR nemohou chodit do skautu, protože nemají vlastní klubovnu.

K dispozici jsou ještě další dva typy vstupenek - Žlutá s batohem a Červená s knihou

lístky

Celkový počet míst je 75.