Dělejte si poznámky stylově – pořiďte si zápisník Rychlých šípů!

Jaroslav Foglar byl od dětství, prožitém v papírnickém krámu své maminky, okouzlen vůní papíru, tužek a barviček. Proto i jeho byt takový obchod v mnohém připomínal. Stovky různě barevných skicářů, notesů, průklepáků, kartonků promísených tužkami, pastelkami a fixy.
Po Jestřábově odchodu jsme nechtěli papírový poklad odklidit do nenávratna, ale poslat ho dál. Proto vznikla sada unikátních zápisníků vyvázaná z prázdných papírů uchovaných v bytě slavného spisovatele. Obaleny jsou do obrázků ze
starých poničených vydání komiksu Rychlé šípy, věnovaných obětavými dárci, kterým velmi děkujeme.
Zápisník připravila Skautská nadace Jaroslava Foglara a knihařská dílna Skoba u příležitosti Roku Rychlých šípů.
Cena zápisníku bude 300, – Kč, výtěžek z prodeje je věnován na podporu mimoškolní výchovy dětí a mládeže v duchu skautských ideálů.
Můžete ho zakoupit na výstavě POCTA RYCHLÝM ŠÍPŮM v Galerii Lucerna od 22.5.2018. Ke shlédnutí  i rychlošípácký komiks o výrobě zápisníku! Pospěšte si, prvních sto kusů už je vyprodaných a další mizí kosmickou rychlostí!

Přidejte se k ostatním, kteří odebírají náš pravidlený informační email.

Shrnutí novinek, upozornění na nové výzvy a programy nadace. 

Děkujeme za důvěru! Pokud máte nějaký dotaz, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme pěkný den.