Oprávnění žadatelé:

spolky, oddíly, organizace, knihovny

Cíl podpory:

Skautská nadace Jaroslava Foglara (dále jen Nadace) dlouhodobě podporuje aktivity, které pomáhají udržovat ve společnosti odkaz spisovatele a vychovatele Jaroslava Foglara. Cílem podpory jsou aktivity vedoucí jak k připomenutí a propagaci literárních děl Jaroslava Foglara, tak i aktivity těmito díly inspirované.

Chceme podpořit zejména:

·         nové a inovativní akce

·         pravidelné akce, kde díky příspěvku Nadace dojde k jejich významnému rozvoji

Finanční limity:

Nadace podpoří akce částkou od 3 do 15 tisíc Kč (v případě akce skutečně výjimečného dosahu je možno horní hranici navýšit)
Finanční prostředky alokované pro tuto výzvu: 70.000 Kč

Hlavními kritérii hodnocení a udělení grantu jsou:

·         dodržení obsahu definovaném v cílech tohoto grantu

·         akce otevřené veřejnosti, minimálně pro stovku účastníků

·         zdůvodnění, čím poskytnutí grantu danou akci vylepší (zvýšení propagace, výroba či nákup nějaké opakovatelně využitelné pomůcky, možnost uspořádání akce ve více městech…)

·         podání žádosti prostřednictvím vyplněného webového formuláře

·         sepsání závěrečné zprávy a zaslání fotografie s popiskem a souhlasem s uveřejněním pro potřeby Nadace

Termín podání žádosti o grant:

do 15.5. 2019 termín vyhodnocení do 15.6. 2019

Žádosti podávejte přes webový formulář s kontakty a popisem akce ve formuláři pod textem, případně pokuds se vám správně nezobrazuje, použijte odkaz ZDE.