Kupte si v Šípomatu placku s legendární hláškou Rychlých Šípů!

Šípomat – aneb zcela unikátní automat na placky s hláškami z příběhů Rychlých šípů vás bude bavit!

Najdete v něm nejrůznější placky navržené grafikem Martinem Pecinou, ale i bonusové s logem Roku rychlých šípů! Nechte na osudu, která hláška vám zrovna vypadne

šípomat

Koupí placky z Šípomatu podpoříte Skautskou nadaci Jaroslava Foglara. Jejím prostřednictvím poputují peníze na aktivity související s Rokem Rychlých šípů, nebo aktivním skautům na údržbu a rozvoj skautských kluboven.

Placka stojí 20 Kč, jestli vás bude lákat, koupit si jich na památku hned několik, neváhejte. Šípomat se vyskytne jen na několika akcích během oslav 80. výročí.

V nejbližší době to bude na veletrhu Svět knihy na Výstavišti 10.5.-13.5.2018, kde Rychlé šípy nebudou chybět a posléze na výstavě Pocta Rychlým šípů v Galerii Lucerna od 22.5.- 28.6.2018.

Pokud do prázdného obalu od placky (tedy kuličky) vložíte vaši emailovou adresu a vhodíte do připraveného koše, můžete jako bonus ve slosování vyhrát knihu Rychlé šípy a jejich úžasná nová dobrodružství s podpisy autorů!!! Můžete si představovat, že je to třeba ježek z klece. Kuličky bývají totiž občas stejně nedobytné!

Takže plantážníci, kdo v příštích měsících nebude mít na sobě nějakou placku z našeho Šípomatu, ten je vhodný tak leda na vstup do Bratrstva kočičí pracky!!!