Odstartovala velká pátrací hra “Po stopách Rychlých šípů” která připomíná osmdesátileté výročí tohoto kultovního díla spisovatele Jaroslava Foglara a je součástí Roku Rychlých šípů.
Sdružení přátel Jaroslava Foglara připravilo celorepublikovou pátrací hru, která lidi přivede na místa, jež nápadně připomínají dějiště některého z komiksových dobrodružství této slavné pětice chlapců. Základní síť skrýší je rozmístěna ve všech krajích České republiky, zájemci a znalci příběhů mohou pak sami přidávat další. Hra odstartovala 1. července a potrvá až do 17. listopadu 2018. Lidé se budou na místech po celé republice zapisovat do bločků a na webu soutěžit v počtu nalezených skrýší.
Více informací, přihlášení se do hry a podrobnosti najdete zde.

Přidejte se k ostatním, kteří odebírají náš pravidlený informační email.

Shrnutí novinek, upozornění na nové výzvy a programy nadace. 

Děkujeme za důvěru! Pokud máte nějaký dotaz, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme pěkný den.