Rady jsou od radění (se). A tak se už tradičně před Vánoci, naposledy v tomto roce, sešly rada nadační, správní i dozorčí SNJF, aby zhodnotily uplynulý rok a probraly plány na ten příští.

Správní rada představila zprávu o činnosti a hospodaření s rozpočtem v roce 2019, dosavadní velmi příznivé výsledky skautfundingových projektů (letos už téměř 2 milióny korun) a předmětové sbírky Jestřábova obchodu. A samozřejmě seznámila ostatní s přehledem udělených grantů, podporujících foglarovské akce a především výstavbu skautských kluboven.

V bodech byly nastíněny i hlavní výzvy, kterými se bude činnost SNJF ubírat v roce 2020. Čeká nás docela dost práce, které se ale nebojíme. A s vaší podporou to půjde ještě lépe. Držte nám palce (a přispějte korunou).