52. oddíl Origami, 2015Skautská nadace vyčlenila část prostředků z odkazu Jaroslava Foglara na nákup pozemků k táboření skautských oddílů. Ty budeme zdarma nebo za úhradu nákladů zapůjčovat oddílům, které nemají možnost vlastního táborového pozemku. V minulých měsících jsme prošli několik desítek nabídek a v těchto dnech začínáme nakupovat.

Pokud víte o takovém, alespoň 3 tis. m2 velkém pozemky, který by mohl být na prodej, dejte nám vědět.

Akvizice pozemků má v týmu Skautské nadace na starosti Ivo Brzobohatý – Ještěr na emailu  jester@skaut.cz

Ilustrační foto – tábor 52. oddílu Origami, 2015

Přidejte se k ostatním, kteří odebírají náš pravidlený informační email.

Shrnutí novinek, upozornění na nové výzvy a programy nadace. 

Děkujeme za důvěru! Pokud máte nějaký dotaz, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme pěkný den.