Skautská nadace Jaroslava Foglara zaštítila nadcházející výročí otištění prvního dílu kultovního seriálu  (17. 12. 2018) Rokem Rychlých šípů. Ten bude trvat od jara 2018 do jara 2019. Dvojice Foglar, Fischer vtiskla pětici hochům a dalším postavám nezaměnitelnou poetiku. Její součástí byla i vlajka klubu. Právě ta se stala podkladem loga a vizuálního stylu, který pro nadaci zdarma vytvořil renomovaný designér Martin Pecina. DĚKUJEME. Logo se stane spojovacím momentem Roku Rychlých šípů a o jeho použití si mohou nadaci zažádat všechny akce, které se k výročí připravují.

 

 

Přidejte se k ostatním, kteří odebírají náš pravidlený informační email.

Shrnutí novinek, upozornění na nové výzvy a programy nadace. 

Děkujeme za důvěru! Pokud máte nějaký dotaz, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme pěkný den.