Oslavme společně  #GivingTuesday. Základním předpokladem fungování skautských oddílů je vlastní klubovna. A věděl to i Jaroslav Foglar ❤️  Podpořte klubovny v regionech, vyberte si na http://bit.ly/DarujmeSNJF a zapište si dnes do deníku: „Jsem to já, kdo podpořil skautskou klubovnu!“
A proč v regionech? Česká společnost je rozdělená. Rozevírají se pomyslné nůžky mezi velkými centry a okrajovými regiony. Platí to i o skautingu. Ve vysokoškolských městech se skautuje snadněji. V regionech postižených v minulém století přesuny obyvatel, těžbou, průmyslem nebo jen vzdáleností do většího centra představuje skauting ostrůvky pozitivní deviace. Bude-li se dařit skautingu v regionech, bude to lepší pro nás všechny. Děkujeme. #GivingTuesdayCZ #skautfunding

Přidejte se k ostatním, kteří odebírají náš pravidlený informační email.

Shrnutí novinek, upozornění na nové výzvy a programy nadace. 

Děkujeme za důvěru! Pokud máte nějaký dotaz, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme pěkný den.