Na sobotu 9.6. chystáme v Galerii Lucerna Muzejní noc s Rychlými šípy! Otevíráme již ve 14.00, máte jedinečnou příležitost přijít na výstavu i pokud jste přespolní. Jindy o víkendu otevřeno nebude! Budeme tu pro vás až do 01:00 do rána, chystáme i doprovodný program! 
Čeká na vás kolekce zbrusu nových příběhů legendárního chlapeckého klubu z knihy Rychlé šípy a jejich úžasná nová dobrodružství. Padesát skvělých ilustrátorů a scénáristů z Česka i Slovenska nabízejí prostřednictvím svých komiksů různorodý pohled na Rychlé šípy a jejich odkaz v dnešní společnosti. Více o výstavě si můžete přečíst zde.
V rámci muzejní noci si u náš můžete užít komentované prohlídky výstavy – v 19:00 a 21:00. Kromě toho nabízíme workshop výroby placek ze starých původních vydání časopisů Rychlých šípů od 20:00 do 21:00. Cena placky je 100 Kč.
Výstavu při Muzejní noci navštívilo odhadem 1600 lidí!

A takhle jsme se měli!

Přidejte se k ostatním, kteří odebírají náš pravidlený informační email.

Shrnutí novinek, upozornění na nové výzvy a programy nadace. 

Děkujeme za důvěru! Pokud máte nějaký dotaz, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme pěkný den.