VÁŽENÍ PŘÁTELÉ, OMLOUVÁME SE, ALE KULICHY JSOU K DATU 7.2.2019  JIŽ ZCELA VYPRODÁNY. DALŠÍ EDICI CHYSTÁME NA PODZIM ROKU 2019, POKUD STOJÍTE O TUTO NETRADIČNÍ POKRÝVKU HLAVY, VYPLŇTE FORMULÁŘ POD OBRÁZKY A MY VÁS BUDEME PŘEDNOSTNĚ KONTAKTOVAT S VÝZVOU K PLATBĚ, AŽ BUDE DALŠÍ EDICE NA SVĚTĚ! DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

Zimní mrazy jsou nebezpečí pro každou holou hlavu, jak dobře věděl i Jaroslav Foglar a proto tuto hrozbu vtělil i do příběhu Rychlé šípy nosí čepice. Rychlonožka v něm změní názor na potřebnost a slušivost svého kulicha a my jsme se proto rozhodli ho následovat. Spojili jsme se českým výrobcem špičkových kulichů KAMA a přinášíme vám speciální edici zatím jen 30 kusů Rychlonožkovy čepice s vlaječkou Rychlých šípů na čele. Cena je 800 Kč včetně DPH 21/% a 241 Kč z této částky je určeno prostřednictvím předmětové sbírky na podporu Skautské nadace.

Materiál: 50% merino vlna, 50% Acrylic, Velikost: UNI

Kulich můžete zakoupit  v našem internetovém obchodě!

 

 

 

Přidejte se k ostatním, kteří odebírají náš pravidlený informační email.

Shrnutí novinek, upozornění na nové výzvy a programy nadace. 

Děkujeme za důvěru! Pokud máte nějaký dotaz, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme pěkný den.