VÁŽENÍ PŘÁTELÉ, OMLOUVÁME SE, ALE KULICHY JSOU K DATU 7.2.2019 JIŽ ZCELA ROZEBRANÉ! POKUD BY BYL VELKÝ ZÁJEM, MŮŽEME OBJEDNAT JEŠTĚ JEDNU SADU, NEJNIŽŠÍ POČET KUSŮ PRO VÝROBU JE VŠAK 50 – PROTO V PŘÍPADĚ ZÁJMU NEVÁHEJTE, KULICHA OBJEDNEJTE V JESTŘÁBOVĚ OBCHODĚ A DO POZNÁMEK NAPIŠTE “PŘEDOBJEDNÁVKA”. 

Zimní mrazy jsou nebezpečí pro každou holou hlavu, jak dobře věděl i Jaroslav Foglar a proto tuto hrozbu vtělil i do příběhu Rychlé šípy nosí čepice. Rychlonožka v něm změní názor na potřebnost a slušivost svého kulicha a my jsme se proto rozhodli ho následovat. Spojili jsme se českým výrobcem špičkových kulichů KAMA a přinášíme vám speciální edici zatím jen 30 kusů Rychlonožkovy čepice s vlaječkou Rychlých šípů na čele. Cena je 800 Kč včetně DPH 21/% a 241 Kč z této částky je určeno prostřednictvím předmětové sbírky na podporu Skautské nadace.

Materiál: 50% merino vlna, 50% Acrylic, Velikost: UNI

Kulich můžete zakoupit  v našem internetovém obchodě!

Přidejte se k ostatním, kteří odebírají náš pravidlený informační email.

Shrnutí novinek, upozornění na nové výzvy a programy nadace. 

Děkujeme za důvěru! Pokud máte nějaký dotaz, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme pěkný den.