Milí přátelé Jaroslava Foglara a jeho díla. Připravili jsme pro vás po četných dotazech a urgencích možnost, koupit si různé předměty, které jsme vyrobili u příležitosti Roku Rychlých šípů a výročí 20 let od Jestřábova odchodu. Jedná se mnohdy o velmi unikátní věci, které vycházejí v limitovaných edicích a proto s koupí případně příliš neváhejte.

Zároveň tímto příspěvkem upozorňujeme případné zájemce o autobiografii Běh mého života, že právě v Jestřábově obchodě je několik kusů ještě k dispozici a můžete si je objednat. Všechny věci jsou součástí předmětové sbírky a pod odečtení nákladů na výrobu jez bytek věnován na podporu cílů a poslání Skautské nadace.

NA NABÍDKU JESTŘÁBOVA OBCHODU SE PODÍVEJTE ZDE

 

Přidejte se k ostatním, kteří odebírají náš pravidlený informační email.

Shrnutí novinek, upozornění na nové výzvy a programy nadace. 

Děkujeme za důvěru! Pokud máte nějaký dotaz, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme pěkný den.