Vážení Foglarovi příznivci!
Dovolujeme si vás jménem Skautské nadace Jaroslava Foglara pozvat na speciální představení Záhady hlavolamu v divadle Minor v Praze, věnované 20. výročí odchodu Jaroslava Foglara – Jestřába.
Představení se koná v sobotu 26. ledna 2019 od 18:00 hodin (cca do 20:30 hodin) v divadle Minor, Vodičkova 6, Praha 1.
Přednostně jsme představení nabídli dárcům nadace a členům Sdružení přátel Jaroslava Foglara, ale malé množství vstupenek zbylo a tak je nabízíme k volnému prodeji. Pokud chcete vzpomenut na Jestřába při zdařilé divadelní dramatizaci Záhady hlavolamu v Divadle Minor, objednávejte vstupenky pod tímto odkazem: http://bit.ly/VstupenkyZahadaHlavolamu.
Ale rychle!
Základní cena vstupenky (nedotovaného) představení je 300 Kč. Můžete si zvolit vstupenku s dárcovským příspěvkem v ceně 500 Kč na podporu aktivit Skautské nadace Jaroslava Foglara.

Chci si objednat vstupenky na Záhadu hlavolamu