Dobrodružství v Zemi nikoho je čtvrtým svazkem edice díla Jaroslava Foglara pro nové tisíciletí. Podle mnohých jedna z nejlepších knih, kterou Jestřáb napsal již jako zkušený autor novým, čtivějším stylem. Román zavede čtenáře do tajuplné i nebezpečné Země nikoho, kam se parta chlapců vydá hledat svůj největší poklad.
Kniha má 280 stran a je vydávána ve stejném formátu i grafické úpravě jako předchozí tituly a s tradiční přílohou. Tentokrát se můžete těšit na mapu Země nikoho, která v knize sehrává významnou roli. Ilustrace vystihující mimo jiné tajemnost i rozervanost neznámé krajiny vytvořil Jindřich Janíček, nedávno oceněný titulem ilustrátor roku Czech Grand Design 2018.
Knižně vychází 7.11. v Albatrosu. Jako audiokniha počátkem roku 2020.

Přidejte se k ostatním, kteří odebírají náš pravidlený informační email.

Shrnutí novinek, upozornění na nové výzvy a programy nadace. 

Děkujeme za důvěru! Pokud máte nějaký dotaz, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme pěkný den.