Všechny předměty z Jestřábova obchodu jsou součástí sbírky na podporu nadace a jejích aktivit. Abyste si udělali přehled, kam peníze jdou, máme pro vás malý soupis za loňský rok – co všechno nadace podpořila.

Pomocí skautfundingu se v roce v 2018 prostřednictvím dárcovské platformy Darujme.cz vybralo  540 684 Kč. Matching SNJF k této částce byl 50 000 Kč = tzn. peníze, které k úspěšně vybraným prostředkům nadace přidala ze svého na podporu daných aktivit.

Dále nadace podpořila dalšími 50 000 Kč studie kluboven a celých 250 000 Kč pak bylo věnováno na rekonstrukci klubovny v Lomnici nad Lužnicí – viz. fotografie pod textem.

V rámci Roku Rychlých šípů se mezi přihlášené projekty rozdělilo 57 580 Kč. Na archiv akcí se můžete podívat zde.

Kromě finanční podpory ještě nadace zaslala foglarovky a další drobné předměty jako ceny organizátorům tradičních akcí.