Na pomoc skautů(m) po povodních

Velká voda se nevyhnula ani skautským klubovnám. Přispějme na skautskou pomoc postiženým regionům a obnovu zničeného zázemí!
Povoden

Skautská výchova vede děti a mladé lidi k tomu, aby byli aktivní, vybavení praktickými dovednostmi a ochotní pomáhat druhým. A stejně jako v případě jiných krizí jsou i teď skauti a skautky připraveni pomoci v regionech zasažených povodněmi. Pomozte nám pomáhat!

V těchto oblastech je zároveň řada skautských kluboven, které živel zničel částečně či zcela. Pomozte tamním skautům, aby se mohli co nejdříve vrátit k oddílové činnosti, ke skautským radostem, dobrodružství a výchově.

Děkujeme!

Vaše dary využijeme na:

• náklady přímo spojené se skautskou dobrovolnickou pomocí v postižených oblastech - pro oddíly a další skupiny, které se vypraví pomáhat přímo na místo,
  • opravy poničených skautských kluboven,
  • náhradu zničeného skautského vybavení.
Ostrava

Ostrava - Svinov, klubovna střediska Ještěr Ostrava

Opava

Skautský dům v Opavě v neděli kolem poledne. Odpoledne již byl celý plot pod vodou.