Klubovna měsíce července

Podpořte Baráček ve Velkém Meziříčí!

baráček

Po dlouholetém scházení se v pronájmech se podařilo skautům z Velkého Meziříčí pořídit si jeden roztomilý domek i s pozemkem. Všichni si jej zamilovali na první pohled. Pokřtili jej jménem Baráček a je to jejich děťátko, které vyžaduje lásku, starostlivost, péči a spoustu, spoustu času.

Chodba, kuchyňka, koupelna, jedna místnost, sklep a půda. Postupem času se ukázalo, že programům místních již bohužel kapacitou nedostačuje - a to z krásného důvodu - velkého růstu členské základny. Rozhodli se, že chtějí dětem zajistit příjemné prostředí s dostatečnou kapacitou a vrhli se do rekonstrukce.

Díky předchozí sbírce a sponzorským darům se jim  již podařilo vyzdít na Baráčku podkroví a nové příčky, udělat novou střechu, okna i dveře, zaklopit dřevěný strop a udělat novou elektroinstalaci.

baracek2

K dokončení potřebují finance na podlahy, obklady, schodiště do podkroví, zateplení a fasádu.

Přispějte jim jakoukoliv částkou pod tímto odkazem! Děkujeme.

Každý váš dar Skautská nadace vynásobí 1,5x.

Klubovna měsíce – co to je

baracek4